KURSLAR

 

 

-MALULİYET OLGULARINI DEĞERLENDİRME KURSU

 

Kurs Sorumlusu: Doç.Dr. İ.Özgür Can- Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi(SAHUM) Müdür Yardımcısı

 

Tarih: 7 Ekim 2018, Pazar, Korumar HotelKuşadası-AYDIN- Saat: 08.30-15.00

 

Kursumuz V. ULUSAL TIP HUKUKU ve TIBBİ BİLİRKİŞİLİK KONGRESİ içinde yapılacaktır. Katılımcı sayısı kısıtlı olduğundan, kayıt için önceden başvurulması gereklidir. 

 

-MALULİYET OLGULARINI DEĞERLENDİRME KURSU    450TL(Kdvdahil)* 

 

*Bu rakam otelde konaklayan katılımcılar içindir. Konaklamayıp yalnızca kursa katılacaklar ayrıca 250 TL günlük katılım ödemek durumundadır. 
Kurs gelen talebe göre açılacaktır. Kayıtlar başvuru sırasına göre yapılacaktır. Kurs sonunda katılım belgesi verilecektir.
Kursa katılmak isteyenlerin ücreti ödeyerek maille ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) adresine bildirmesi veya 05324631885 nolu telefonla Arzu Hanıma bilgi vermesi rica olunur.

 

Prof.Dr. Erdem Özkara

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi

 

Adli Tıp Anabilim Dalı. Balçova-İzmir.

 

Web: http://www.erdemozkara.net     Tel: 05058548185

 

http://www.tiphukukukongresi.com

           

 

sahum-logo

Planladığımız aktiviteler:a-Ulusal ve uluslararası kongre, konferans, sempozyum, seminer, panel, kurs, sergi ve benzeri bilimsel toplantılarla sağlık/hukuk çalışanlarının ve vatandaşların bilgilenmelerini sağlamak,

>>DEVAMI>>