Sağlık Hukuk Paneli Düzenleyen: AHEF & SAHUM Yer: Adalet Sarayı Konferans Salonu / 20.12.2013

SAĞLIK HUKUKU PANELİ

Düzenleyen: AHEF & SAHUM Yer: Adalet Sarayı Konferans Salonu

Tarih: 20.12.2013 tarinde saat 14:00 - 17:00 arası sunumlar yapılmıştır.


Gösterilen ilgiye çok teşekkürler...

YENİ ETKİNLİK HEMŞİRELİKTE TIBBİ UYGULAMA HATALARINA YAKLAŞIM ve TIBBİ BİLİRKİŞİLİK KURSU Tarih: 15 Eylül 2012 Cumartesi, Saat: 9:30-16:30

Yer: Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi(SAHUM): Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Eski derslikler binası 1. Kat, İnciraltı-İzmir.

Bu kursun amacı, hemşirelikle ilgili tıbbi uygulama hatalarına(malpraktis) yaklaşımda temel ilkeleri ve ilgili yasal mevzuatı gözden geçirerek, bu alanda tıbbi bilirkişilik yapma becerisini kazandırmaktır. Bu alanda bilirkişilik yapmak isteyen katılımcılar, Ekim ayında İl Adalet komisyonuna başvurarak çalışmalarına başlayabileceklerdir. Kurs süresi bir gün olup, sonrasında katılım sertifikası verilecektir. Kontenjan 25 kişiyle sınırlı olup, başvuru sırasına göre kayıt alınacaktır. Kurs bedeli 200 TL olup katılımcıların hemşire olması dışında herhangi bir koşul yoktur.

Başvuru: Prof.Dr. Erdem Özkara: Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi(SAHUM) Müdürü.

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Tel: 0232 4122853- 05058548185.

sahum-logo

Planladığımız aktiviteler:a-Ulusal ve uluslararası kongre, konferans, sempozyum, seminer, panel, kurs, sergi ve benzeri bilimsel toplantılarla sağlık/hukuk çalışanlarının ve vatandaşların bilgilenmelerini sağlamak,

>>DEVAMI>>