KONGREMİZ BU HAFTA BAŞLIYOR-ULAŞIM BİLGİLERİ

 

 

 

KONGREMİZ BU HAFTA BAŞLIYOR:

 

Tıp Hukukuna ilgi duyan değerli katılımcılarımızın yoğun desteğiyle hazırlıklarımızı tamamladık. Kongremiz Cuma günü (7 Ekim 2016) 09.30'da açılış seremonisiyle başlıyor. Zengin bilimsel ve sosyal programla oldukça verimli bir kongre olacağına inandığımız bu etkinlikte bizlerle bir arada olan, bilgi ve deneyimlerini paylaşan tüm değerli bilim insanı konuşmacı ve katılımcılarımıza içten teşekkürler. Kongreye katılım konusunda henüz karar vermemiş olanlar için de son bir hatırlatma; otelde son birkaç oda dışında yer kalmamış olup, sonraki katılımcılarımızın komşu otellerde konaklamaları söz konusu olacaktır.

Kongremizde alanında tek olan ve Bilirkişilik başvuru dönemi öncesine denk gelen "TIBBİ BİLİRKİŞİLİK KURSU" için sınırlı sayıda yerimiz kalmıştır, ilgilenenlerin zaman kaybetmeden kurs sorumlusu arkadaşımıza (Doç.Dr. İ.Özgür Can-Mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) ulaşmalarını hatırlatırız. Katılımcılarımız için küçük bir hatırlatma, hafta sonu Kuşadası'nda hava oldukça güzel, hava genel olarak güneşli ve26-27 °C civarında, deniz suyu sıcaklığı 24°C. Sosyal Programda Tekne turu ile deniz sezonuna veda ediyoruz.

ULAŞIM: İzmir Adnan Menderes Havaalanı-Kuşadası transferi:

-Havaalanında iç ve dış hat çıkış noktalarında Sözgen Turizm bürosunun(05065231482-Ozan Bey) Perşembe gününden itibaren saat başı otele servis mevcuttur (Kongreye özel ücret 30 TL), kongre logomuzu da deskte görebilirsiniz, yolculuk yaklaşık 80-90 dakikadır.

-Bunun dışında Kuşadası'na Havaş servisleri sabah 7.30'dan itibaren 1.5 saat arayla gün boyunca mevcuttur. Yolculuk süresi yaklaşık 90 dakika olup, otele yaklaşık 10 dakikalık mesafede olan Kuşadası Garaj veya Davutlar Kavşağı durağında inilerek Davutlar-Siteler minibüsüne binilmesiyle Güzelçamlı'da bulunan Grand Belish Resort Hotele ulaşılabilinir

(http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Izmir.aspx ). 

Karayolundan kendi aracıyla gelecekler, İzmir-Kuşadası-Davutlar-Güzelçamlıyönünü izleyerek Grand Belish Resort Hotele ulaşabilirler. Adres: Özgürcan Gözmen Cad. No:5 Güzelçamlı-Davutlar, Kuşadası.

Prof.Dr. Erdem Özkara

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı-Dokuz Eylül Üniv. Sağlık Hukuku Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAHUM) Müdürü.

http://www.tiphukukukongresi.com

http://www.erdemozkara.net

sahum-logo

Planladığımız aktiviteler:a-Ulusal ve uluslararası kongre, konferans, sempozyum, seminer, panel, kurs, sergi ve benzeri bilimsel toplantılarla sağlık/hukuk çalışanlarının ve vatandaşların bilgilenmelerini sağlamak,

>>DEVAMI>>